מבוא – מהו האקתון?

האקתון הוא אירוע שבו אנשים מתאחדים כדי ליצור משהו חדש וחדשני בטווח זמן קצר.

המילה 'האק' נגזרת מהמונח 'פריצה' שפירושו לשנות משהו בצורה חכמה. האקתון הוא הזדמנות מצוינת למתכנתים, מפתחים, מעצבים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הטכנולוגיה להתאחד כדי לשתף פעולה בפרויקטים שניתן להשלים בטווח הזמן של 24 שעות.

האקתון הוא אירוע ייחודי שיש לו יתרונות רבים עבור המשתתפים בו. זה מספק להם את ההזדמנות לעבוד על פרויקטים מעניינים וחדשניים עם אנשים מוכשרים אחרים תוך כדי מפגש עם אנשים חדשים החולקים את תחומי העניין שלהם.

האקתון הוא אירוע יצירתי שבו מתכנתים, מעצבים ואנשים יצירתיים אחרים משתפים פעולה בפרויקטי תוכנה. האירוע נמשך בדרך כלל 24 שעות ויש פרסים לפריצות הטובות ביותר.

האקתונים הם דרך מצוינת ללמוד על קידוד ולהכיר אנשים חדשים שחולקים את אותם תחומי עניין כמוך. הם יעזרו לך לפתח את כישוריך בתכנות או בעיצוב על ידי מתן הזדמנות לעבוד עם אחרים על פרויקטים החל ממשחקים ועד אפליקציות מוזיקה.

מבוא למשחקי Hack-N-Slash

משחקי Hack-n-Slash הם סוג של משחק וידאו שבו השחקן שולט בדמות בודדת, בדרך כלל גיבור, ונלחם במגוון אויבים באמצעות התקפות תגרה או מטווחים.

משחקי Hack-n-Slash הם בדרך כלל מהירים יותר מאשר סוגים אחרים של משחקי וידאו. הם בדרך כלל אינם כוללים פתרון חידות או חקר. במקום זאת, הם מבוססים על יכולתו של השחקן להביס אויבים בטכניקות לחימה מיומנות.

המונח "האק אנד סלאש" נגזר ממשחק התפקידים האקשן מבוכים ודרקונים המשתמש במונחים אלה כדי לתאר שני סגנונות משחק שונים: האחד כולל לחימה במפלצות תוך הימנעות ממלכודות ומלכודות; השני כולל הרג מפלצות בקרב תגרה ישיר.

משחקי Hack-N-Slash הם סוג של RPG שיש לו מיקוד לחימה. במשחקים אלה, השחקן יבלה את זמנו במשחק בפריצה ובחיתוך דרך אויבים עם כלי נשק וקסם.

מאמר זה הוא מבוא למשחקי Hack-N-Slash. זה יכסה מה הם, איך הם משוחקים, וכמה דוגמאות של כותרים פופולריים בז'אנר הזה.

כיצד משפיע ההאקר שזוכה להצלחת הסטארט-אפ?

האקרים הם הכרח בכל סטארטאפ. הם אלה שימצאו את הפרצות במערכת ויחזקו אותה. יש ויכוח עצום אם יש לתגמל האקרים על מאמציהם או לא.

ישנן שתי אסכולות לגבי הדיון הזה: אחת שמאמינה שצריך לתגמל האקרים על מאמציהם ואחרת שחושבת שאסור לתגמל האקרים כי הם מקבלים מספיק תשומת לב כבר.

אסכולת המחשבה הראשונה מאמינה שיש לתגמל האקרים בכסף, בהכרה או במשהו אחר כדי לעודד אותם להמשיך לפרוץ. האסכולה השנייה מאמינה שהאקרים אינם זקוקים לתגמולים משום שכבר יש להם מספיק תשומת לב מהחברה כמו גם מאנשים שרוצים להעסיק אותם עבור מערך הכישורים שלהם.

האקתון הוא תחרות המתקיימת על פני יום או סוף שבוע בה צוותי האקרים יוצרים תוכנה, חומרה ופתרונות מבוססי טכנולוגיה אחרים. הצלחת ההאקתון תלויה באיכות ההאקרים.

מערך הכישורים של ההאקרים הוא מה שגורם להם להצליח בהאקתון. האקר מצליח הוא כזה שיכול למצוא ולתקן באגים במהירות, בעל כישורי קידוד חזקים, יודע להשתמש בממשקי API ומסגרות ובעל הבנה בעיצוב UI/UX.
למידע מורחב בתחום של האם לפרוץ נא לבדוק כאן: manolan1.co.il