טיפולי החלקת שיער קבועים, קרטין הוא חלבון טבעי המופיע בשיער ולא רק עושה את השיער שלנו, אלא גם עוזר לתת לשיער שלנו מרקם חלק. אנו סוקרים את מיטב טיפולי החלקת השיער עבור סרט שיער קבוע ומה טוב מהם.

אם השיער שלך מתיישר לעתים קרובות ללא שימוש בחומרי הגנה מתאימים לחום

הוא עלול לגרום נזק לציפורן ולהאט את צמיחת השיער. טיפולי קרטין לא רק משאירים את השיער פחות מפותל וגלי מבעבר. אם אתה מחליק את השיער וגדל בו יותר מדי קרטין, זה נראה קצת משעמם וזה יכול רק להפוך את השיער למבולל יותר.

אם תהליך החלקת השיער הרגיל שלך לוקח יותר מדי זמן, אז הגיע הזמן שתפנה למגהץ שטוח טיטניום. השימוש במגהץ שטוח הוא טכניקת סרט לשיער יעילה יותר ויכול לשמור על שיערך עד יומיים.

התוצאה של BaBylissPro

היא שעם כוח החלקה בשיער ננו-טיטניום בחום של 430 מעלות צלזיוס, BaBoltsPro המיני ברזל השטוח הזה הוא כוח החלקה חזק אפילו על שיער סמיך וגס. תוצאות BabylisPro לא תוכננו רק לגודלן הזעיר, אלא מיוצרות מפלטת קרמיקה הרוטטת והופכת חום לחות לחום.

כל מי שחושב שתוכל להחליק את השיער במשך שנים ולהחזיר את בריאותך על ידי הפשטת החלקה שלך ביום בהיר אחד, טועה ברצינות. יש נזק בלתי הפיך לשיער שניתן לעשות כשמנסים "להחליק" את עצמכם בבית עם מכשיר הרפיה.

כדי להבין מהי החלקת שיער, שוחחתי עם גרציה קסנלי וגרנט פרוצ'יירי על הסוגים השונים של טיפולי מיצוק השיער וממה הם מורכבים. ישנם סוגים רבים של טיפולים הפועלים ברמות רבות של עוצמת החלקה וקביעות, כולל החלקת שיער קבוע למחצה, סרט שיער קבוע ותרסיס קבוע. הדרך שבה החלקה קבועה עובדת היא שאתה משנה תחילה את המבנה הכימי של השיער ואז נועל את המבנה החדש בתוך השיער, ויוצר שיער חלק שנמשך למספר שטיפות עם צמיחת שיער חדש. אני מתייחס לשיער קבוע או "מוחלק" כמו שיער שטופל במרקם חלק שנמשך 3-5 חודשים.
למידע נוסף בנושא של החלקות שיער ניתן לבקר באתר carin-gal.com

אתה יכול לחסוך זמן, כסף וצרות בשיער שלך על ידי מתן לו להתייבש באופן טבעי על ידי הפעלת מברשת מחליק שיער של SalonChain.

כדי לקבל החלטה מושכלת בעניין זה, עליכם להיות מודעים לסוגי החלקות השיער השונות העומדות לרשותכם באזור מגוריכם, כמו גם העלות של כל אחת מהן. לפניכם מדריך מהיר למציאת סלון באזורנו וסביבנו שיעניק לכם את המחליק המושלם לשיערכם. אם אתה תוהה כיצד לשמור על שיער חלק לתמיד, הנה כמה טיפים וטריקים להחלקה ולהחלקה בסלון. השלב הראשון בתהליך החלקה של שיער הוא ייעוץ להערכת האיכות והאמינות של מחליקי שיער YukO מבית YUKO ומוצריהם ולהחליט האם הם מתאימים לך.

רוב המספרות המקצועיות ממליצות להשתמש במוצרי עיצוב נוספים ובמוצרי הגנת חום

כדי להגביל את הנזק שכלים חמים יכולים לגרום לשיער שלך. ישנם גם מחליקי שיער שיכולים להיות פחות שוחקים בחלק מהתלתלים מאחרים, וחלקם הופכים את כל סוגי השיער לחלקים לחלוטין. הבעיה היא, עם זאת, שחלק מהכלים המשמשים, כמו החלקה של שיער חם, ממש רעים לשיער שלך. בין אם אתם רוצים לשחק פוקר – שיער חלק או לא, יש הבדל בין שיער החלקה כימי לטבעי ובין ברזל מחליק טבעי לכימי.

חלק מחליקי שיער מכילים מוצרים להגנה על חום

כדי להגן על השיער שלך מפני נזק מייבוש ומייבש. מברשת מחליק השיער הקרמי של Kipozi משחררת ננו אניונים כדי להפוך את השיער למשי ומבריק מבלי לגרום נזק מוגזם. מברשת החלקה מחוממת, מברשת יישור טבעית, גורמת למנעולים שלך להיראות חלקים וחלקים כמו ברזל שטוח קונבנציונאלי או מחליק שיער, אך ללא חום. בעוד שהמחיר ברור בצד הגבוה, מחליק השיער הקרמי GHD משתמש בטכנולוגיית חיזוי מותאמת אישית שמבטיחה ייחודי ובעל ערך – חווית עיצוב שיער. החלקת שיער יפנית, אתה מקבל מהירות החלקה וחלקה כמו גם שיער חלק וחלק. אם אתם מחפשים תוצאות דקיקות במיוחד, בחרו במחליקי שיער קרמיקה של Kipozi, המיוצרים במיוחד לשימוש בשילוב עם מחליק. זה מקל על ההגנה על השיער שלך מפני השמש ומלחלח אותו כראוי, ומחיל הגנה על חום על השיער בזמן שהוא מחליק כדי למנוע את הטיגון לחלוטין על ידי המחליק.