קורס זה בנושא חינוך ילדים נועד להכין אותך לשינויים הגופניים והפסיכולוגיים הקשורים להריון, לידה ומעבר להורות. הקורס כולל סיור בבית חולים ומכסה נושאים כמו התחלה ומהלך צירים, כיצד להתמודד עם צירים טבעיים, השפעות ההריון והלידה על האם והילד ותהליך הלידה. היכונו לתקופה המרגשת הזו בחייכם עם קורס לידה אינטראקטיבי בחינם לנשים בהריון ובני משפחותיהם.

אם אתה זקוק לטיפול במצב שלא מופיע כאן, אנא פנה לאחד מספקי ההריון והלידה שלנו. אם יש לך שאלות לגבי לידה או הריון, התקשר להריון ולידה לתינוק כדי לדבר עם אחות.

נשים בהריון צריכות לתכנן ביקורים קבועים לפני הלידה במהלך ההריון ולהתייעץ עם רופא מיד לאחר ההריון. פנה לרופא או למיילדת שלך כדי לברר אם הינך בהריון ונרשמת לטיפול.

במהלך ההריון, הרופא, האחות או המיילדת שלך יספקו לך את כל המידע והטיפול שאתה צריך כדי לשמור על בריאותך ותינוקך. נוהג טיפול כדי לעדכן אותך עם המידע העדכני ביותר על בריאותך, צורכי הבריאות שלך ובריאות התינוקות שלך.

אנו מציעים קורסים שיעזרו לך להתכונן לקראת הלידה ולטפל בתינוקות שלך. אנו לצידך עם טיפול מוכשר לפני הלידה ואחרי הלידה ונכין ונלווה אותך בכל דבר, החל מטיפול לפני הלידה ועד הנקה, טיפול לאחר הלידה ועוד.

תוכנית מקוונת זו מכסה כל דבר

החל מטיפול טרום לידתי ועד טיפול לאחר לידה, הנקה, טיפול לאחר לידה ועוד. בדומה לתוכניות המקוונות שלנו, שיעור הלידה הווירטואלית שלנו מכסה את כל ההיבטים של הלידה, מלפני הלידה ולאחריה ועד השבועות הראשונים שלאחר הלידה.

אם אתה נמצא בסיכון להריונות מרובי עוברים

חוברת זו תעזור לך ללמוד יותר אודות כיצד ומדוע הם מתרחשים ואילו בעיות ספציפיות קשורות לנשיאת הריון ולידתם. סעיף זה בנושא הריון מספק לאמהות ואבות מידע על בדיקות גילוי מוקדם, טיפול לפני הלידה, אמצעי מניעה, מניעת הריון ועוד. לא משנה היכן אתה בהריון, או אם אתה בהריון או שזה עתה גילית מה אתה אוכל, הריון בריא יכול להוות גורם. הריון הוא זמן בו תוכלו לבחור במגוון רחב של חומרים מזינים – מזון צפוף לבריאות התינוק והאם כאחד. נסו לפתח דפוס של חיים בריאים שתוכלו לשאת בחייכם לאחר ההריון והלידה. הצטייד בידע שלא להיתקע בשיטות מיושנות במהלך ההריון ולאחר הלידה כדי להתחמש

הריון

הוא זמן בו נשים נמצאות בסיכון גבוה יותר למגוון בעיות בריאותיות ומומים מולדים העלולים להשפיע על האם וגם על תִינוֹק. נשים שעברו לידות לפני כן או שילדותיהן נולדו עם בעיה בריאותית או מום מולדות, נוטות יותר להיתקל בבעיות בהריונות עתידיים. – הריון במהלך COVID-19 יכול להגדיל את הסיכון למגוון בעיות בריאותיות ומומים מולדים לנשים בהריון, על פי מחקר חדש.

כדי לעזור בהכנות להריון, ללידה וטיפול בילודך, תהיה לך גישה למגוון קורסים וקבוצות תמיכה. האם קורס לידה או קורס רענון נוסף יכול להיות "תוסף" או קורס רענון למי שכבר ילדו? אז חשבו על דולה או שקלו לפגוש מישהו שטוב במיוחד בלידה. למד כיצד להילחם באינסטינקטים הטבעיים שלך וכיצד לשפר את הסיכויים שלך ללידה בריאה ובטוחה. אם אתה בהריון, זה עתה נולד לך ילד או שאתה מרגיש חולה, פנה לטיפול רפואי ופעל לפי הוראות הרופא שלך. להורים טריים עשויים להיות חששות וצרכים לחוות ולנהל חוויה בריאה לפני הלידה במהלך ההריון.

מומחים בטיפול אימהי ועובר עוקבים אחר תינוקות הנמצאים בסיכון גבוה לפתח בעיות בריאות. משאיות OB ומיילדות מספקות טיפול מומחה במהלך הלידה, וניתן לטפל בנשים מכל סוגי ההריונות.

מרכזי יולדות למשפחה מציעים טיפול מוכשר מהרגע הראשון ועד שתחליט ללדת תינוק עד שילדך נולד

סמכו על כך שמשפחתכם הגדלה תזכה לטיפול מותאם אישית ואיכותי בכל שלב בהריון ובלידה. מרגע קבלת פנים לתינוקך במרכז BainBirthing, תחוו טיפול חלק לאורך כל ההריון.

אנו מתמקדים במשפחה

טיפול מרוכז במהלך ההריון, הלידה והלידה ונעשה הכל בכדי לענות על צרכיך. אנו מבינים כי לידת ילדך היא חוויה יוצאת דופן עבורך ועבור משפחתך. ההחלטה לטפל בעצמך במהלך ההריון תקבע כיצד אתה תומך בתינוק שלך והאם מכבדים את העדפתך ללידה. לא משנה מה, אתם בידיים מצוינות ואנחנו יכולים לסמוך עליכם ותעשו הכל כדי לענות על כל צרכינו!