SentinelOne נועד להגן על מכשירים אישיים המריצים מערכות הפעלה Windows

Mac או Linux, אשר יכולים לשמש את כל הסטודנטים, הסגל והצוות של USC. SentinelOne מספק הגנה מפני תוכנות זדוניות מודרניות, תוכנות ריגול ופגיעויות עבור מחשבי Windows ו-Mac באוניברסיטה. SentinelOne משתמש בהגנה מפני תוכנות זדוניות וניצול כדי להגן על המחשב והנתונים שלך.

SentinelOne מציע זיהוי תוכנות זדוניות מעולה עבור תוכנות כופר

דיוג, התקפות רשת ואיומי אינטרנט. SentinelOne היא דוגמה לפלטפורמת אבטחה ארגונית מקיפה המספקת יכולות זיהוי, חיפוש ותגובה של איומים המאפשרות לארגונים לזהות נקודות תורפה ולהגן על פעולות IT. SentinelOne משלב בינה מלאכותית סטטית (AI) כדי לספק הגנה על נקודות קצה בזמן אמת ולהפחית את מספר התוצאות השוואיות המובילות לכישלון חקירה או להפוך את זיהוי האיומים לתהליך עתיר הון. SentinelOne Vigilance מספקת הערכות איומים מהירות והגנה מפני פריצה.

SentinelOne משלב AI סטטי בנקודת הקצה

כדי למנוע התקפות בזמן אמת. SentinelOne עושה זאת על ידי מתן תצוגה עקבית של הרשת והמשאבים והוספת אבטחה אוטונומית בזמן אמת לכל נכסי החברה. SentinelOne היא חלוצה באספקת אבטחה אוטונומית לנקודות קצה, מרכזי נתונים וסביבות ענן כדי לעזור לארגונים להגן על נכסיהם במהירות ובקלות. SentinelOne הוא פתרון אבטחת הרשת היחיד הכולל מניעה, זיהוי, תגובה וחיפוש מונעי בינה מלאכותית על פני נקודות קצה, קונטיינרים, עומסי עבודה בענן והתקני IoT בפלטפורמת XDR אחת ואוטונומית.

פלטפורמת SentinelOne מכילה כלים רבי עוצמה המאפשרים לאנשי אבטחה למנוע

לזהות, להגיב ולעקוב אחר איומים מקוונים. תוכנת אבטחת נקודת הקצה SentinelOne נועדה לזהות, להסיר ולמנוע התפשטות של תוכנות זדוניות ואיומי אבטחה אחרים. SentinelOne מציעה לארגונים את היכולת למנף את פלטפורמת SentinelOne, המספקת אבטחת נקודות קצה מקצה לקצה או פתרונות עצמאיים שניתן לשלב על פני מספר פלטפורמות ענן וכלי SIEM. SentinelOne Complete הוא פתרון אבטחה חזק הכולל תכונות מתקדמות כגון מודיעין איומים ושליטה עמוקה.

 

הוא מספק מניעה וזיהוי של התקפות על פני כל עמודי התווך העיקריים, תיקון מהיר של איומים עם יכולות תגובה אוטומטיות לחלוטין המבוססות על מדיניות, ונראות מלאה של סביבת נקודות הקצה עם ניתוח פורנזי וניתוח הקשרי בזמן אמת. הוא מספק מניעה וזיהוי של התקפות בכל החזיתות העיקריות, תיקון מהיר של איומים עם יכולות תגובה אוטומטיות לחלוטין המבוססות על מדיניות, ונראות מקיפה לתוך סביבת נקודות הקצה עם ניתוח פורנזי בזמן אמת וניתוח הקשר. נתמך בכל פלטפורמות לינוקס הגדולות, עומסי עבודה פיזיים ווירטואליים, מיכלי ענן ומכולות Kubernetes, הוא מספק מניעת איומי סייבר, זיהוי, תגובה וצייד היום ומחר. פלטפורמת SentinelOnes Singularity מביאה יכולות מניעה, זיהוי ותגובה לנקודות קצה, קונטיינרים, עומסי עבודה בענן ומכשירי IoT על פלטפורמה אוטונומית אחת לחלוטין תוך שימוש במודלים של AI סטטיים והתנהגותיים כדי לספק הגנה עם השפעה בלתי נראית לביצועים.

פלטפורמת הגנת נקודות הקצה SentinelOne (EPP) משלבת מניעה

זיהוי ותגובה לסוכן ייעודי יחיד המבוסס על למידת מכונה ואוטומציה. SentinelOne Endpoint Protection Platform (EPP) היא פתרון אנטי וירוס מהדור הבא המספק אבטחה מקצה לקצה על פני מספר מערכות הפעלה. SentinelOne היא תוכנית אבטחה מהדור הבא המשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה.

בחרנו ב-SentinelOne בשל המומחיות שלה באבטחת מיליוני נקודות קצה עבור ארגונים מכל הענפים והגדלים

כולל חברות Fortune 10 ו-Global 2000. גרטנר גם מיקמה את SentinelOne כמובילה ברביע הקסם לשנת 2021 לאבטחת נקודות קצה בפלטפורמה. SentinelOne Singularity הוא אגם הנתונים הראשון בתעשייה המשלב בצורה חלקה הגנה על נקודות קצה (EPP), זיהוי ותגובה של נקודות קצה (EDR), אבטחת IoT ותוכניות הגנה מפני עומסים. עבודה בענן (CWPP). פלטפורמה מרכזית. עם זיהוי איומים המופעל על ידי בינה מלאכותית, קונסולות ניהול מקיפות ויכולות פורנזיות מתקדמות, SentinelOnes EPP מספקת הגנת רשת חזקה עם תוכנת אנטי-וירוס אחת.

המתחרים של SentinelOne היו מהזוכים הגדולים ביותר בהנפקה בשנים האחרונות

כמו CrowdStrike, אותו כינה המנכ"ל תומר וינגרטן "יריבו העליון", שמוערך כעת במעל 46 מיליארד דולר. אבל עכשיו יותר מאשר המתחרים שלה מדברים על האיום שמציב SentinelOne. בחודשים האחרונים, CrowdStrike ו-Qualys רשמו את SentinelOne כמתחרה לראשונה בדוחות השנתיים שלהן.

כפי שכתבתי בספטמבר, SentinelOne ו-CrowdStrike מקבלים דירוגים גבוהים מלקוחות ששיתפו את דעותיהם עם Gartner Peer Insights. שניהם מוסיפים לקוחות חדשים ומוכרים יותר מוצרים לקיימים.

SentinelOne מצפה לצמיחה חזקה ברבעון הנוכחי ובשנת הכספים המלאה

מאז ההנפקה שלה בסוף יוני, מניית SentinelOnes עלתה ב-27% ו-CrowdStrikes ירדו ב-20%. לאחר פרסום נתונים פיננסיים מעורבים לרבעון השלישי בשבוע שעבר, המניה שלה המשיכה לרדת. SentinelOne, חברת אבטחת סייבר שבסיסה במאונטיין וויו, קליפורניה, יצאה להנפקה ביוני תמורת 35 דולר ואיבדה את רוב רווחיה עד ה-14 בדצמבר.

כמגמה הגדולה ביותר בתחום אבטחת הסייבר

הגישה הישראלית מבוססת Mountain View של SentinelOnes ל נגד בינה מלאכותית – ובמקרה שלה, בפרט, פתרון למידת מכונה שהיא משווקת תחת המותג Singularity וממוקד בנקודת הקצה האבטחה. פועל לאורך כל היקף הרשת כדי לנטר ולהגן על מחשבים ניידים, טלפונים, יישומי מכולות והרבה מכשירים ושירותים אחרים המחוברים לרשת. עם זאת, SentinelOne גדל הרבה יותר מהר ונראה שיש לו יתרון טכני: הוא דוחה התקפות סייבר לפני שהן יכולות לחדור למערכות המידע של הלקוחות. SentinelOne מציע זמני שאילתה מהירים ופעולות סריקת איומים מתקדמות. פלטפורמת SentinelOnes המופעלת על ידי AI מקבלת באופן עצמאי החלטות מדויקות, מבוססות הקשר, ללא התערבות אנושית, כדי לזהות איומים מתעוררים בזמן אמת.
על מנת לקרוא מידע בתחום של הגנה מהצפנת קבצים כדאי לבקר ב- activate.co.il

אנו גאים לספק ללקוחות Rippling פתרון להגנה מפני איומי סייבר מתפתחים באמצעות SentinelOne

האוניברסיטה הודיעה לאחרונה שהיא תעבור ל- SentinelOne Endpoint Detection and Response כתוכנת האנטי-וירוס הרשמית להגנה על המחשב האישי שלך מפני תוכנות זדוניות ואיומי אבטחה אחרים. גרג גם שיתף פעולה עם אינדיאנה סטייט כדי לבנות את מרכז אבטחת הסייבר של אינדיאנה.

 

הוא אומר ש-SentinelOne יכול לנצח את המתחרים על ידי הצעת גישת אבטחת נקודות קצה המעניקה ללקוחות: "לראשונה מזה זמן רב, מבט מקיף על הרשת שלהם. אנו מקלים על אבטחת כל צי המכשירים שלך. וינגרטן דחה את ה-EPP הטוב בקטגוריה, וציין שטכנולוגיית SentinelOnes "עולה אותו דבר או יותר ממוצרים מתחרים".